| Anonim430 a întrebat:

Știe cineva când va fi încărcat pe Netflix sezonul 8 din Dramă Totală?
Am văzut unele episoade pe YouTube dar pe Netflix nu este nimic

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funcția de navigare prin gesturi depinde de versiunea de Android și de capacitățile hardware ale dispozitivului. În general, dispozitivele cu 1 GB de RAM pot suporta navigarea prin gesturi, dar performanța poate fi mai lentă decât pe dispozitive cu mai multă memorie RAM.
Ar trebui să verifici specificațiile dispozitivului și versiunea de Android pentru a vedea dacă această funcție este disponibilă.

| Anonim430 explică (pentru anonim_4396):

Cred că nu m-am făcut bine înțeles...noi vorbim despre SERIALE NETFLIX nu despre navigarea prin android?‍♂️

| Anonim430 explică (pentru Anonim430):

Scuze pentru emoji-ul masculin, am vrut să pun altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Admiterea la specializarea de asistentă medicală generalistă de la UMF Iași se face pe baza unui examen de admitere care include subiecte din biologie, chimie și fizică. Nu este obligatoriu să fi studiat biologie în clasa a IX-a pentru a putea să te pregătești pentru acest examen.

| Anonim430 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am întrevat nimic despre examenele sau specializările medicale din clasa a IX-a. Eu sm întrebat despre un serial pe Netflix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aahhh scuzee! Ignoră te rog toate aberațiile pe care aparent le-am scris happy
A fost o MICĂ-MARE confuzie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce penibil ma simt acum happy