| Anonim430 a întrebat:

Când se vor pune pe Netflix sezoanele 8 și 9 din Dramă Totală? Gen sezoanele "Total Drama: Cruise Tour" și "Total Drama Blackbuster"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform producatorilor nu sunt 7 sezoane. All stars si Pahkiteu sunt sezonul 5 iar The Ridonculous Race este un spin off. Este ca si cum ai spune ca un OVA este un sezon de la anime-ul respectiv.
Noul sezon nu se stie cum se numeste iar Cruise Control este un sezon de RolePlay creat de fani.
https://the-next-tdrp.fandom.com/wiki/Total_Drama:_The_Roleplay_Wiki

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata deoarece nu exista. Ce ai mentionat tu sunt niste povesti/titluri fan-made. Sunt doar 5 sezoane(sezonul 5 avand 2 parti) si un spin-off, toate fiind pe Netflix.

| Anonim430 explică (pentru anonim_4396):

Sunt 7 sezoane oricum, dar am citit pe net despre Total Drama cruise tour și a zis că va veni în curând.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim430):

Conform producatorilor nu sunt 7 sezoane. All stars si Pahkiteu sunt sezonul 5 iar The Ridonculous Race este un spin off. Este ca si cum ai spune ca un OVA este un sezon de la anime-ul respectiv.
Noul sezon nu se stie cum se numeste iar Cruise Control este un sezon de RolePlay creat de fani.
https://the-next-tdrp.fandom.com/wiki/Total_Drama:_The_Roleplay_Wiki