| Lectiideorgacopii a întrebat:

Știe cineva cum se numește filmul romanesc care era cu o femeie rea care juca cu Stefan Banica și cu 2 băieți, știu ca era de crăciun, gen film de crăciun ROMANESC și era o femeie cu ochelari rea care juca rolul gen în film era rea, atât îmi aduc aminte.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ho, ho, ho!

| ReddY25 a răspuns:

Ho,ho,ho

| SkandallKamataru a răspuns:

Filmul pe care îl cauți pare să fie "Ho Ho Ho", un film românesc de Crăciun lansat în 2009. În acest film, Maria Dinulescu interpretează rolul unei femei cu ochelari răi, iar Ștefan Bănică Jr. este unul dintre protagoniști, alături de Bogdan Iancu și Valentin Teodosiu. Este o comedie care explorează tema Crăciunului și a schimbului de roluri între copii și adulți.

Funda?

| antonioger a răspuns:

"Ho ho ho" se numeste filmul cautat de tine.