| RockyVedeta a întrebat:

Titanic a fost emotionant pentru voi?

Răspuns Câştigător
| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Da. Este adevarat ca sunt multe filme emotionante, insa Titanic este altceva, este o realitate.

16 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

A fost un film foarte bun și emoționant. Totuși nu am plâns la el. L-am văzut de 3 ori și de fiecare dată m-am emoționat, dar nu am plâns, față de restul prietenelor mele care erau cu șervețelele în brațe. laughing Dacă îți plac filmele emoționante, îți recomand singurul film la care am plâns: Hachiko. puppy dog eyes

| CautNume a răspuns:

Nu, e extrem de plictisitor acel film.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Da, fiindca am trait si eu o iubire neimplinita decat pentru o clipa si faptul ca Jack a murit pentru ea a fost ceva emotionant dar cel mai greu cred ca a fost pentru Rose (ca poveste, caci nu stiu daca a vost dupa o poveste reala filmul) numai gandul acela ca dragostea ta, care te-a ajutat cand tu vroiai sa te sinucizi si a venit ca o raza de lumina si dupa ai rausit sa atingi acea dragoste (scena cand isi faceau de cap prin Titanic+ scena cu masinawinking ) dupa sa iti fie totul luat intro clipa (vorba vine ca vasul s-a scufundat in 2 ore) si sa traiesti restul vieti cu gandul la o dragoste neimplinita mi se pare un blestem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Asa si asa. Am vazut filme care m-au emotionat si mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O porcarie de film, serios?
Ala nu se poate numi film, prea plictisitor!
Sa scufundat si atat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu vreau sa vad filmul.
Tu ai plans de vapor? laughing

| RockyVedeta explică (pentru anonim_4396):

Fiecare persoana are sentimentele lui, nu le spui tu ce sa simta. Poate nu esti atat de sensibil ca mine sau ca altii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RockyVedeta):

Ai dreptate, dar tot o porcarie de film este...

| RockyVedeta explică (pentru anonim_4396):

Poate pentru tine! Nu mai vorbi si in numele altor oameni!

| Martina5 a răspuns:

Da

| ValentinnaV a răspuns:

Unele parti. faza cand se scufunda vaporul a fost foarte frumoasa..pentru mine a fost frumos filmul :3

| Gatsby a răspuns:

Si imie mi-a placut partea cu vaporul, ata!

| david4889 a răspuns:

Pentru mine a fost foarte frumos. plus ca povestea este inspirata si din realitate

| Ev0luti0n a răspuns:

Depinde de caracterul fiecarei persoane.
Poate la unii care sunt mai sensibili li s-a parut mai emotionantwinking

| monsterghost2 a răspuns:

Foarte! Mi-a patruns inima de fericire si mila laughing ma rog mi-a placut enorm si prima parte si a 2 si depinde si de secvente

| KittyScarlett45 a răspuns:

De 12 ori am vazut Titanic si de 12 ori am plans, deci da, este foarte emotionant. Adevarul e ca atunci cand l-am vazut prima data am plans in hohote si nu ma mai puteam opri, dar de atunci doar am lacrimat la scena in care Jack moare.