| Tekken33 a întrebat:

Știți ceva filme cu oameni Ce suferă de anxietate, agorafobie, atac de panica?
Acord funda.

Răspuns Câştigător
| Lorena6879 a răspuns:

The crowded room

| Tekken33 explică (pentru Lorena6879):

Urăsc serialele în general nu prea ma uit. Mersi oricum pentru răspuns.

| Lorena6879 a răspuns (pentru Tekken33):

Cu plăcere, ți-am recomandat serialul pentru că e f bun, l-am văzut și merita

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Toti cei din seria SAW imi amintesc ca sufera de anxietate pe buna dreptate!
Nu mi-a placut filmul si nici seria, dar asta imi amintesc.

| intreb597654 a răspuns:

The sopranos -tony soprano are depresie, wilfred e comedie joaca elijah wood(Frodo din Lord of the rings), bojack animatia.