| Risgeimzs a întrebat:

Tot cred că emisiunea catfish de pe MTV e regizată insa emotiile din emisiune sunt prea reale pentru a fi regizate, vad persoane care plâng și au unele comportamente bizare care nu pot fi trucate. Care o fi adevărul?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Tu nu ai intalnit actori in realitate asa pare... te pacalesc chiar si cand esti fata in fata cu ei apoi la tv... laughing

| Rudibartic a răspuns:

Emisiunea are un anumit subiect la baza. Este mai mult bazata pe interpretare. Li se da o tema, iar ei trebuie sa o dezvolte dupa anumite criterii.