| Ewmazon a întrebat:

Era o emisiune pe MTV, unii spun că e regizata, cu catfish, sincer eu cred că se bazează pe un caz adevărat, poate sunt regizate reacțiile. Ce am observat la câteva cazuri, erau unele cat dulapul și discutau cu un băiat slab cu mușchi. Și s-a dovedit până la urmă că ăla era fake, iar cel cu care discutau, era unul tot de gabaritul lor și ele au spus că nu doresc sa mai vorbească cu aceasta persoana deoarece au fost mințite. De unde atâta ipocrizie? Chiar și lipsa de realism

1 răspuns:
| Dandinelle a răspuns:

Da, cam așa sunt majoritatea emisiunilor la tv. Toate reality shows sunt regizate