| Teodora0602 a întrebat:

TPU am o intrebare! Vreau sa fac un proiector. Am cutie si telefon doar ca nu am geam de lupa. Cu ce pot inlocui geamul de lupa? Sau cum pot face altfel un proiector? Va rog nu va batetu joc cu cele mai tâmpite răspunsuri!
Fundita!

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Dar gasesti lupa usor, cauta la un magazin care aduce chestii ieftine din china de exemplu sau iei de pe net, lupa e in jur de 4 lei plus transport, te ajunge la 20 de lei...

| alex15ccc a răspuns:

Nu ai cum sa inlocuesti lupa, si oricum e cam inutil proiectorul ata pentru ca lumina telefonului e prea slaba si nu se va vedea mare lucru, daca poti, ia-ti un proiector adevarat