| ByaBii a întrebat:

Ce se intampla in sezonul 3 din The Walking Dead?

Răspuns Câştigător
| Struţul a răspuns:

Glen Rhee moare iar Carl Grimes il reinvie folosind unul dintre zombii care au mâncat plăcinta din cuptorul de aluminiu.

| OnnyMady a răspuns (pentru Struţul):

Tu chiar ai chef de caterinca in seara astarolling on the floor

| Struţul a răspuns (pentru OnnyMady):

Este ora 5:27 PM, nu este seară, iar caterinca, în orașul meu, se spune că vine cu mașina și taie cu drujba tot ce vede în cale, fie că este rechin sau delfin. Dar deoarece cu pătura trebuie să te învelești, nu te mai gândești să mănânci înghețată, așa că apelezi la Moș Martin. Este o poveste lungă și nu am timp să continui, trebuie să vorbesc cu vărul meu, pentru a cumpăra internet fabricat în casă, testat și folosit de Abraham Lincoln al VIII-lea.
O seară bună!

| ByaBii explică (pentru Struţul):

Ce e asta? laughing laughing

7 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Uita-te si afla...

| ByaBii explică (pentru OnnyMady):

Pai m-am uitat la primele doua sezoane pe telefon(pentru ca nu pot sa il vad pe calculator si sezonul 3 nu l-am gasit).Nu sti vreun site de unde il pot descarca pe telefon?

| OnnyMady a răspuns (pentru ByaBii):

Nu ar fi mai bine sa il vezi online?

| ByaBii explică (pentru OnnyMady):

As vrea sa il vad dar nu reusesc, de aceea il descarc. happy