| anonim_4396 a întrebat:

TPU nu stiu ce se intampla dar m-am uitat la Fairy Tail si am ajuns la ep 175(final).Dar ce final este astaaaaa?

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Nu e final.Au luat o pauza.Creatorul manga si anime-ului a spus ca se va reintoarce.Cand inca nu stim.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha mersi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza cu un nou zezon e cam ciudat fiindca nu a fost final de zezon adc totusi nu au ajuns ghilda numarul 1111 sad

| 8mariastar a răspuns:

Nu e fina o sa fac ul alt sezon

| Zoey112 a răspuns:

Nu e finalul la episodul 175. anime-ul a luat o pauza, dar manga-ul inca continua.
iar urmatorul episod nu se stie cand va aparea ( e sigur ca o sa apara, asa a zis hiro mashima, dar nu se stie inca data exacta). deci poti sa astepti sa apara noul episod sau poti sa citesti manga-ul.
oricum daca vrei poti sa te uiti la cele 5 ova-uri si filmul cu fairy tail (daca nu le-ai vazut deja) happy