| Iasyxd a întrebat:

Trebuie sa fac ceva reprezentativ pentru balul bobocilor legat de mickey si minnie mouse, sa dureze cam 1 minut, ceva foarte scurt si nu-mi vin idei.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| leylush a răspuns:

Minni e reprezentata de panglici.eu iti recomand sa iti faci 2 codite in ele cu cate o funda.o hainuta pe care sa ai panglici.si cel mai important.papucii de casa.stii sunt de alea in forma de animale iepurasi ursi ceva de genu.sa stii ca functioneaza.

| Iasyxd explică (pentru leylush):

Nu ma refer la costume.Sa fac ceva reprezentativ.

| leylush a răspuns (pentru Iasyxd):

Pai...faci un dans. dans usor mai de copii.stii u gen 2pasi la dreapta 2 la stanga te invarti cu o umbrele o pui in fata ta te mai invarti.
SAU

canti o piesa aia cu ghita de la cleopatra statan costumul tot aia si cam atat.