| PatryRox a întrebat:

care ma puteti ajuta urgent cu niste probe mai ciudat si foarte amuzante pentru balul bobocilor dar ceva mai deosebit, va rog, toti ati fost la vreun bal al bobocilor, trebuie sa stiti ceva mai interesant

4 răspunsuri:
| FlaviuZz a răspuns:

Pai.Ideile mele: Concursuri in perechi(fata-baiat --> Sa tina balonul intre ei cat mai mult in timp ce danseaza, rapiditatea cu care partenera iti infasoara partenerul in "hartie igienica sau fasa", prezentare "o prezentare cat mai haioasa a partenerului si a partenerei[sunt xulescu, sunt experimentat in ale calculatorului, iubesc fetele pentru...destea care sa starneasca rasul, si nu in ultimul rand, proba de ghicit...pe fruntea partenerului se lipeste o foita de notite pe care scris numele unui actor, politician, fotbalist in timp ce partenera trebuie sa stea in fata lui si sa raspunda la intrebarile acestuia prin da sau nu, insa numai prin da sau nu[ex:pe foaie scrie Adi Mutu tongue->partenerul pune intrebari de genul:sunt tanar?, sunt faimos?, sunt casatorit? sunt bogat si tot asa in timp ce partenera raspunde prin da sau nu[strict prin da sau nu].
Binecunoscutul concurs de miss si mister
concurs de cultura generala[insa cu intrebari extrem de simple...si daca se poate haioasewinking]
si tot ce este legat de acestea:probe haioase prin care sa starneasca rasul si mai ales interesul invitatilor,
Se poate si proba de karaoke, este destul de cunoscuta
Sper ca te-am ajutat...winking

| Myhay_1171 a răspuns:

Limbo-cat de jos te lasi
o sceneta-de preferabil amuzanta

| PatryRox explică:

Mersi mult tuturor big grin

| Lorelay16 a răspuns:

Pai de exemplu, la orice bal exista o proba de dans... cand eram boboaca am participat, imi amintesc ca ne'au pus sa dansam in cizme dinalea de ploaie laughing de cauciuc, asa ca ne'am dat frumos toti pantofii din picioare si ne'am incaltat cu chestiile alea. Alta chestie, pune'i sa danseze pe dansul pinguinului cu un bol cu apa in maini fara sa verse. Sau alege cate 3 cuvinte amuzante pe un bilet, pune'i pe boboci sa extraga si cu acele cuvinte sa compuna fiecare o scrisoare de despartire sau de dragoste(vezi tu)... sau tot asa cu biletele sa prezinte publicului un produs fara sa foloseasca cuvintele : "scump","ieftin" si " este"laughing)