| Darkeye a întrebat:

Twilight breaking dawn partea 2 cand apare =? k eu de abia astept sa apara >>. si ma oftic sunt nerabdatoare sa vad continuarea,,. si sa nu incepeti sa spuna careva ca sa citesc cartea pentru ca e mult mai interesant filmu desi am citit si cartea... dar eu vreau filmul >>. spuneti aproximativ cand credeti ca apare >>. Funda tongue

4 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Pe 18 noiembrie 2012 si nu am vazut breaking dawn pentru ca eu prefer sa il vad in hd

| iulioara a răspuns:

A aparut. cauta-l pe www. 990. ro

| Darkeye explică:

Twilight breaking dawn partea 2 nu unu pe www. 990. ro nu este 2 :((

| Marian_Paula_1998 a răspuns:

Filmul apare in jur de 16.11. 2012( depinde de tara).In Romania filmul breaking dawn partea 2 este asteptat sa apara prin 18.11. 2012.