| anonim_4396 a întrebat:

Twilight question!
unde se afla tribul amerindian quileute?
a)PHILLADELPHIA
b)WASHINGTON
c) LOS ANGELES

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

B)Washington

9 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Futuv-an gura cu twilight ca-i cel mai de **** film posibil din lume

| iussa a răspuns (pentru FCBayernMunchen):

Decat sa injuri mai bine taci si uita-te la filme porno, ca doar atat poate creierasul tau sa proceseze. P.S. Invata sa scrii corect(chiar si injuraturile) si nu mai chinui gramatica in halul asta.

| FCBayernMunchen a răspuns (pentru iussa):

Ok am cam exagerat putin de tot da sti ca aia doi din twilight chiar era impreuna dar aia la inselat pe ala cu regizoru iar acu idioata (fara suparare) a gasit altu. de asta nu imi place cai cam...

| iussa a răspuns (pentru FCBayernMunchen):

Eu am vazut filmul cand a aparut, in 2007, iar pe atunci nu aveau nicio legatura de iubire. Ca pe parcursul aparitiei celorlalte filme, e problema lor ce-au facut cu viata personala. Ideea e ca filmul e bun. N-o spun eu, ci milioane de tineri(si chiar adulti) din toata lumea.
Si...chiar daca l-a inselat, el a iertat-o acum si sunt iarasi impreuna! tongue

| FCBayernMunchen a răspuns (pentru iussa):

De fapt ieri s-a aratat ca a pus ochi pe altu (tot insurat) curva iti spun eu

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai exact se afla in:La Push, Washington pe malul oceanului pacific si fata de colegul de mai sus nu este o aberatie

| ilfenomeno18 a răspuns:

D) comuna pantelimon

| CristiEND a răspuns:

B)Washington

| BeDifferent a răspuns:

Aaaaaaa