| anonim_4396 a întrebat:

Twilight sau Jurnalele Vampirilor?
Cărțile sau filmele/serialul?

Răspuns Câştigător
| Diana_7451 a răspuns:

Nu pot sa aleg, deoarece la Twilight mi-au placut enorm de mult si cartile si filmele. A fost prima serie de carti gen : paranormal/supernatural, de aceea are un locsor aparte. La Vampire Diaries trebuie sa recunosc ca am privit mai intii serialul (care m-a fascinat din prima clipa

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Si unul si celalalt, filmele.Parca sunt mai atractive.PArerea mea!

| Igama a răspuns:

Jurnalele vampirilor serialul big grin imi place foarte mult si l-am vazut de vreo 3 ori cap-coada

| Aeri a răspuns (pentru Igama):

Mie nu mi se pare foarte... captivant sa zic thinking cartile mi-au placut mai mult...

| Andrush98 a răspuns:

Jurnalele vampirilor sunt mai bune si ca serial dar si cartile sunt excelente.