| danutmcv a întrebat:

Twiligt 4 unde il pot gasi online sau unde il pot trage dau FUNDA:X

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Dureaza vreo 2-3 saptamani pana apare si pe internet. Daca vrei sa vezi o parte din el te poti uita aici (in italiana):
http://smashing-tech.net/......ie-online/
Momentan il poti vedea la o calitate buna si in intregime doar la cinematograf.

| Diabolique a răspuns:

În ultimele 24 de ore au fost puse zeci de întrebări pe tema asta. Este posibil chiar și sub a ta să fie una identică. Oare este atât de greu să verifici dacă întrebarea a mai fost pusă?
Oricum, nu vei găsi filmul pe internet decât peste o lună. Du-te la cinematograf dacă ești nerăbdător/nerăbdătoare.
Numai bine!

| dyana9 a răspuns:

Nu il poti gasi online pentru ca nu a aparut apare maine la cinema dar nu stiu in ce oras esti ca sa iti spun exact...happy