| ElectrickFunny a întrebat:

Um..eh...Salut! (^_^)
Deci sa o spun direct: Caut un anime cu romance ca si in Sword Art Online.Am vazut Clannad,Zero No Tsukaima(toate sezoanele),Btooom!,Accel World deci fara acestea
Multumesc, a da, dau si funda blah...blah..blah

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

După mine cele mai faine ar fi:
- Nana
-Lovely Complex
-Paradise kiss
- DN Angel
- Highschool DxD (ăsta e şi ecchi)
- Vampire knight
-Rosario vampire (şi ecchi)
-School Days (ĂSTA ŢI-L RECOMAND! Are un final şocant big grin )

Cam astea ar fi happy, vizionare plăcută ♥!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajimu Kaigan Monogatari, Kimi Ga Nozomu Eien continuarea este Akane Maniax, Arakawa under the Bridge, Arakawa under the Bridge x Bridge, Blood+, Bokura Ga Ita, Boys Be, Chrono Crusade, DN Angel, Fruits Basket, I My Me Strawberry egg,, I"s Pure, I"s (OVA), Lamune, Love Hina, Lovely Complex, Myself; Yourself, NANA, Nodame Cantabile - Nodame Cantabile Paris - Nodame Cantabile Finale, Peach Girl, Romeo x Juliet, Princess Lover, School Rumble, Special A, Sola, Tonagura!, Toradora!, Kimi ni Todoke, Kaichou wa Maid-sama

| neca a răspuns:

Sankarea
okamisan and her seven companions
chobits
Midori Days
inu x boku ss (recomandat)