| ElectrickFunny a întrebat:

Heeeey!
Caut un anime asemanator cu Sword Art Online,Accel World, Btooom!
Adica acelasi tip de romance si actiune combinata cu comedie.
A da nu spuneti. hack// nu imi place.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare anime de dragoste, care il intrece chiar si pe Sword Art Online (Presupun) Este Clannad :X Este super frumos, are comedie foarte multa, si romantism foarte mult, si drama are, la fel ca Sword Art Online big grin Mai exista si Clannad After Story (Sezonul 2) big grin Este super frumos anime-ul, ti-l recomand din toata inima big grin Un anime asemanator cu el, este Shuffle! happy Trebuie neaparat sa le vezi, in special Clannad big grin

Vizionare placuta! big grin

| ElectrickFunny explică (pentru anonim_4396):

Hehe,mersi.
O sa ma uit in seara asta sa vad ce e de capul lui big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElectrickFunny):

E o placere sa ajut fanii anime happy Nu ai pentru ce tongue

| Hellolume a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii anime-uri cu puteri supranaturale sau cu echipe de fete care canta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hellolume):

Salut big grin Poi nu am idei de anime-uri cu echipe de fete care canta laughing Dar cu puteri supranaturale ti-as putea recomanda thinking:

Shaman King
Galactik Footbal
Naruto
Elfen Lied (Ai grija, e extrem de horror big grin)
Highschool DxD & Highschool DxD New (Ai grija, e extrem de ecchi big grin)
Fairy Tail
07-Ghost
Zetman
Ao No Exorcist
Blood Lad
Soul Eater

Si ar mai fi unul cu fete, dar nu canta big grin Este foarte frumos happy:

YuruYuri & YuruYuri 2

big grin Si in caz ca vrei ceva din genurile urmatoare (Sunt foarte bune, poate le incerci happy.):

Romance: Sword Art Online
Mister: Danganronpa / Death Note
Horror: Corpse Party / Attack On Titan / Elfen Lied
Comedie: Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni!
Drama: Clannad & Clannad After Story

Sunt foarte bune cele de mai sus, ti le recomand cu tot dragul happy Vizionare placuta! big grin

| ElectrickFunny explică (pentru anonim_4396):

Nu stiam despre ce vorbesti dupa am vazut ca ai dat reply la altcineva.Hahaha
Apropo Elfein Lied nu e horror e chiar dragut mai ales cand mai sare un picior sau un cap ^_^.

| Hellolume a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms mult pentru ajutor :*

| Hellolume a răspuns (pentru ElectrickFunny):

Ba este

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElectrickFunny):

laughing) Buna asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hellolume):

Nicio problema tongue happy

11 răspunsuri:
| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Ga rei zero / Highscholl DXD / elfen lied / Un anime cu o dragoste mare mare, este Mirai Nikky

| ElectrickFunny explică (pentru AnimeG0DDDFan):

Elfein Lied sunt pe la episodul 4.
Si HighSccholl DxD am vazut sezonul 1 si acum ma uit la sezonul 2 big grin.
Multemesc pentru raspuns big grin