| farcasalexandru a întrebat:

Un anime gen Acțiune, Puteri supernaturale, Comedie, Fantezie bangsiană, fara naruto si bleach le-am vazut deja.

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Final Fantasy ala ultimu, e bun, interesant

| MasterGamer1995 a răspuns:

Recomand Sword Art Online. Poate nu ar fi pe genul tau, dar mie sincer mi-a plăcut.

| ĂlaRău a răspuns:

InuYasha.

| GhitaMitica a răspuns:

Pffff,... One Punch Man, Mob 100, Beelzebub, One Piece, Fairy tail, Hero Academia, Tokyo Ghoul, High School DxD, Hero Academia, Attack on Titan, Kabaneri of The Iron Fortres si mai is altele.Iti recomand sa te uiti la ele cu subtitrare pentru ca in japoneza suna mai bine.

| Dascalu_Rareş_2000 a răspuns:

Prisons of school...e putin cam deochiat si violent totusi.