| legend234 a întrebat:

Un anime in gen Mirai Nikki (yandere girls )? Dau funda

Răspuns Câştigător
| asuari a răspuns:

Mirai Nikki este bestial!
Încearcă:
Btooom! (Are și o manga super)
Higashi no Eden (Eden of the East)
Danganronpa: The Animation
Deadman Wonderland
Death Note
Puela Magi Madoka Magica
Steins; Gate
Și nu în cele din urmă Elfen Lied (grafica cam lasă de dorit, dar efectiv mi-a plăcut la nebunie fiecare episod! fata din acest anime e precum Yuno)

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns (pentru asuari):

Bă am unul dă nu e yandere e Prison School 4-5 baieți într-o școală de fete e amuzant rau

| asuari a răspuns (pentru Pavlov_Manu_1990):

Mă duce cu gândul la Trinity Seven verisunea cu mai mulți băieți.)))

| legend234 explică (pentru asuari):

Mersi o sa incerc Btoom, Higashi no Eden, Puela Magi Madoka Magica și Steins; Gate. Pe restul le-am văzut și chiar mi-au plăcut mai ales Elfen Lied

| asuari a răspuns (pentru legend234):

Cu plăcere!