| IsJustAnIllusion a întrebat:

Un film bun? Nu conteaza genul.

18 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eu am vazut de curand One flew over the cuckoo's nest si a fost destul de reusit.

| iulianr a răspuns:

Schindler's list

| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand The Others (2001)

| faramatania a răspuns:

The Suicide Theory (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Forever Strong si When The Game Stands Tall. Foarte tari filmele, merita vizionate!

| J0B0MAT a răspuns:

Child 44, Focus, Troy, The hunger games, Divergent si Insurgent, Inception

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Life is beautiful

| Krixxus a răspuns:

The guest sau evil dead

| Kandia15 a răspuns:

-The Loft ( daca iti plac crimele si intrigile)
- Haunter ( daca iti plac filmele de groaza care te tin in suspans si cu final fericit )
- if only ( daca iti plac filmele de dragoste cu final trist)
- Buried ( daca vrei sa traiesti cel mai mare cosmar : sa fii ingropat de viu. Daca esti claustrofob, nu ti-l recomand laughing )

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Death Note sau 300 eroi de la termopile partea II.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Evil Dead

| Alexandra4500 a răspuns:

Purge (2013)

| FunditzaWwW a răspuns:

Remember me, A walk to remember, Thor Întunericul, Merlin, Season of the witch...

| Demzz a răspuns:

A walk to remember

| Yazgan_Ebru_Amalia_1990 a răspuns:

American horror story

| iulik4uh a răspuns:

Fifity shades of grey ~ dragoste
Laceres ~ horror
Orasul cainilor ~actiune
Incearca le mie mi au placut, sper ca si tie o sa iti placa.

| Sym_Symo_1997 a răspuns:

Poti incerca:
The Theory of Everything (2014) - este un film foarte bun dupa parerea ma
sau de dragoste:
The Fault in Our Stars (2014) - tot la fel de bun este si acesta

| 4357w0w a răspuns:

Recomand I Origins