| BoBoMuSic a întrebat:

Un film care merita urmarit?happyNu conteaza genul!

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Remember me

| Pricked a răspuns:

Inception.

Vizionare placuta!

| ema1ih a răspuns:

Rapirea (abduction)
Remember me
Sky high ( scoala superioara de supereroi)
Ted
Mahmureala
Home alone
Calatorie spre centrul pamantului 1, 2
Ho ho ho 1, 2
Nasa

| CautNume a răspuns:

The butterfly effect, Requiem for a dream

| CrazyTeenager a răspuns:

Spartacus.

| obsercvayr a răspuns:

Cruciatii partea 1 si partea 2.

| michelia a răspuns:

Repet o recomandare:
Pulp Fiction ( Travolta, Samuel L Jackson, Uma Thurman, Keitel etc)
Inchisoarea ingerilor ( Tim Robbins si Freeman)
Doubt ( cu Meryl Streep)

Toate 3 sint filme " mai serioase", briliante, si nu prea le-am vazut propuse.

Răspuns utilizator avertizat
| Decrepit a răspuns:

Daca ai timp si chef de cinema, Argo.Film care,daca nu vom avea iar parte de critici simandicosi,va fi la bataie pentru Oscar cu Django Unchained. Daca iti covine comoditatea scaunului de acasa,am vazut recent American History X,care l-as considera aproape de nivelul de capodopera cinematografica,din absolut orice punct de vedere,mai ales al impactului asupra celui ce vede filmul si din cauza ca abordeaza o tona de teme destul de intepatoare intr-o societate moderna.Dar nu te uita la el, daca ai pofta de un film "dragut", aici nu ai dragalasenii, ci mai degraba o realitate putin de tot contorsionata, cat sa poata fi considerata film.Pentru comedii mai usurele, Nancy Drew.

| DeidaraXR1 a răspuns:

Immortals

Răspuns utilizator avertizat
| LuciaCristina1996 a răspuns:

The children(horror)
Avatar(SF)

| paulapaulina a răspuns:

Norbit

| madalinutza1876 a răspuns:

Mie imi plac filmele de comedie foarte mult si de asta iti recomand toate seria 'Singur acasa'
E foarte FUNNY! Vizionare placuta!

| Bibbi1912 a răspuns:

O sa iti zic mai multe, de actiune:
Unu care imi place mult Taken, Taken 2.
Colombiana
Abduction.
Blue Lagoon.
Beastly
Am vazut foarte multe.dar nu mai le tin minte numele. Sper ca te.am ajutat si cu atat.

| crina386 a răspuns:

Лето. Одноклассники. Любовь(LOL)
Правила съема: метод Бабника