| AndyLavy a întrebat:

Buna happy. Am vazut acum vreun an cred, la tv, niste secvente dintr.un film, si poate ma puteti ajuta cu o idee, despre ce film ar putea fi vorba.
Era vorba despre o familie, el era ceva prin armata parca, avea o sotie si un copil, un biat si o fata, din cate imi amintesc. aveau loc pe pamant, nu stiu cauza, niste descarcari electrice... cerul se facea tot roz la niste intervale de timp, si nimeni nu stia de ce.acesia au incercat sa iasa din oras dar nu au reusit..mai multe detalii nu stiu. Aveti idee ce film ar putea fi?
Multumesc mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

War of the Worlds?
pare similar