| biancabyabiancabya a întrebat:

Un film de dragoste care v-a impresionat.

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

1.If Only
2.P.S. I love you
3. Remember me
4. The Notebook
(nu-mi plac filmele de dragoste dar astea 4 mi-au lasat o impresie placuta despre gen)

5 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

A walk to remember, Dear John, The vow, The notebook
Sper sa iti placa si tie daca te vei uita!

| KirigayaKirito a răspuns:

The notebook, are o poveste neasteptata, foarte frumoasa, sincera.
A walk to remember, este vorba despre dragostea a 2 adolescenti diferiti, care impreuna trec peste toate greutatile :X.
Hachiko A Dog's Story - este un film care vb. de dragostea ce o poarta un caine pentru stapanul lui..mai bine zis pentru prietenul lui :X:X aw aw aw, sper ca o sa-ti placa.

| MihaelaStyles a răspuns:

Pufosii HaHa

Răspuns utilizator avertizat