| Noname4love a întrebat:

Un film de groaza bun?! Mersii anticipat:*.

10 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Buna! Noname
1. Drag me to the hell : Christine este o tanara cu o viata frumoasa si o cariera in ascensiune... pana intr-o zi cand o cunoaste pe batrana Ganush si ii refuza o prelungire de credit. Ceea ce nu stie Christine este ca batrana ascunde multe secrete si, drept razbunare, ii va transforma viata intr-un adevarat iad.
2. Mirrors 1/2 ( Oglinzi malefice in traducere. )
3.The Grudge : Girl in Black ( Fata in Negru ).
4.The Omen :In incercarea de a-si proteja sotia, Robert ii ascunde moartea copilului lor lui Kathy si il inlocuieste pe noul nascut cu un copil orfan. Ceea ce nu stie Robert este ca noul copil are o poveste speciala... iar adevarul s-ar putea sa iasa la iveala prea tarziu.
5. Orphan :Sa adopti un copil nu este un lucru usor... Sa adopti un copil care nu este deloc ce pare a fi este de-a dreptul infricosator. Kate si John Coleman sunt doi soti care au trecut deja printr-o tragedie, pierderea unui copil, iar acum sunt pusi fata in fata cu o noua provocare - o fetita pe nume Esther, aparent foarte draguta, dar care pune in pericol siguranta familiei lor...
Cam atata mi-a venit in minte pe moment! :* uite si un link de unde te poti inspira! :* :http://www.top10filme.ro/tag/filme-horror/.Papa :-h. Sper ca te-am ajutat!

| Zmeurik1 a răspuns:

Cosmarul de pe Elm Street
Exorcizarea lui Emily Rose ( based on a true story )

| Ronnie35 a răspuns:

The Ring
The Final Destination 1, 2, 3, 4, 5
Paranormal Activity 1(e cel mai tare)
The Orphan
Knowing
Ghost Whisperer (serial)
American Horror Story( serial)
Scream 4
Roommate
Haunting
Friday the 13th

Sper ca te-am ajutat. Eu am vazut toate aceste filme si mi-au placut mult. Vizionare placuta! :*

| iulya23 a răspuns:

Prometheus
Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Chernobyl Diaries
Piranha 3DD
Zombie Massacre
The Dorm
Jack and Diane
Crack Whore
Six Degrees of Hell

Legend of Hell

| oK3 a răspuns:

Wrong turn 4
saw
the grudge
train
the ring
one missed call
pltergeist
scream 5
blody marry
resident evil
the descent 1, 2
halloween

| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

The Grudge, Drag me to the Hell.
Daca nu te sperie vreunul poti scrie pe google : Top 10 filme de groaza (in lume).happy
Sper ca te-am ajutat!:*

| MariusD14 a răspuns:

Dead Silence
Bloody Mary
Nightmare on Elm street
Friday the 13th
One Missed Call

| TatarOvidiuIonut a răspuns:

Saw 1 2 3 4

| artistulpustiul a răspuns:

Sunt o gramada de topicuri. Eu cred ca pentru tine cel mai potrivit ar fi... 128 Hours. Nu e chiar de groaza dar te va tine in suspans pana la sfarsitul filmului!

| obisea1994 a răspuns:

Cauta pe google.ro