| MickeyEs a întrebat:

Un film fain, dramă și dragoste, ceva la care să plâng?
Fundă.

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Iisus din Nazaret.
E vechi dar merita.Iti deschide putin sau mai mult ochii.Plangi,constientiezi lucruri la care nu te-ai gandit si mai ales te marcheaza tot ce vezi acolo, vezi legea iubirii data de Iisus Hristos si mai ales poti avea cainta sau iti poti face pur si simplu ordine in viata.E mai mult decat drama sau dragoste, e Adevarul Suprem.
Ai sa zici ca sunt nu stiu cum dar filmul merita vazut, l-au vazut zeci de milioane de oameni, e vechi de prin anii 70-80 dar iti poate schimba viata.Asta daca nu l-ai vazut. Daca totusi ti se pare ciudat nu il viziona dar iti poate schimba multe conceptii.
Totusi daca nu iti place, iti recomand I am a legend (2007)
Poti cauta pe google scriind top filme drama si gasesti multe rezultate.

Numai bine.

| MickeyEs explică (pentru AvalohAlyn):

Mulțumesc dar nu sunt foarte credincios.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru MickeyEs):

Okey.
Uite o lista cu 250 de filme bune.Nu ma intereseaza neaparat fundita sa stii..Si eu caut filme bune si am gasit topul acesta care mi se pare util

http://www.imdb.com/chart/top

Numai bine.Vizionare placuta.

| Buresbista123 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Trebuie mentionat ca este un film SF

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Hachi: A Dog's Tale (2009) superb film iți recomand sa îl vezi și după sa îmi spui dacă ți-a plăcut.

| faramatania a răspuns:

Now Is Good (2012)

| Niiiicu a răspuns:

Titaniclaughing

| MickeyEs explică (pentru Niiiicu):

Nu nuuuuuuuu. laughing))
L-am văzut de 983654637289 ori.

| Niiiicu a răspuns (pentru MickeyEs):

laughing))

| RedNose a răspuns:

Charlie St. Cloud, mi s-a parut cel mai frumos film, dar trebuie vazut de 2-3 ori ca sa intelegi bine filmul, oricum merita, l-am vazut pe putin de 10ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never Let Me Go
Remember Me
Meet Joe Black
The Curious Case of Benjamin Button
The Fountain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici filme de dragoste triste,
http://www.cinemarx.ro/stiri-cinema/filme-romantice-triste/
Te pup!

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Inchisoarea ingerilor-f frum
forrest gump-are si drama si cv dragoste

| DianaDiaa a răspuns:

Keith, Kal ho naa ho, Devdas(astea2 sunt indiene, daca iti plac, cu siguranta plangi la ele)

| AlinAdrian1992 a răspuns:

A walk to remember si The Notebook garantez ca te vor emotiona