| Gangstaa a întrebat:

Un film horror cu adolescenti omorati rand pe rand gen Wrong turn 5.Tnx

8 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Recomand: Seria Final Destination (primul e evident si cel mai bun). Seria ''A nightmare on Elm Street'' e si mai buna, daca iti place genul clasic.

| marlanuu a răspuns:

Friday the 13th
the ruins...etc!

| Kodokuna a răspuns:

Daca iti plac anime-urile, te poti uita la Another. E ciudat rau, si e si desenat foarte fain. http://myanimelist.net/anime/11111/Another

| ピンク a răspuns:

Sunt de acord cu Kodokuna, Another are o poveste exact cum cauttu. Chiar daca e anime (adica o animatie japoneza) e desenata la un nivel chiar inalt, sunt sigura ca nu te va deranja.

| Dariusuu a răspuns:

Tenebre.

Te pregatesti de un back flip? Ma refer la avatar.

Vizionare placuta.

Tenebre.

Da?

| Mastershot96 a răspuns:

Freddy vs Jason happy Nu e chiar cel mai bun exemplu dar...