| Gangstaa a întrebat:

Un film horror tereifiant,gen drag me to hell, insidious? tnx

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Trilogia The Grudge.

| xClementine a răspuns:

Incearca seriile ''Masters of Horror''. Printre cele mai bune pe care le-am vazut.
De la emisfera cealalta, a torturii : Texas Chainsaw Massacre, cu toate filmele din pachet.

| Deleb a răspuns:

The unborn este reusit si ti-as mai reocomanda Hellraiser (desi este vechi, s-ar putea sa iti placa, insa depinde de varsta si gusturi).

| TheAce a răspuns:

Recomand: Carnival of Souls, The Amytiville Horror, The Ring, The exorcisation of Emily Rose.

| faramatania a răspuns:

Chiar mai multe și veritabile filme horror-Masters Of Horror-(serial 2 sez)

| AiEnma97 a răspuns:

Mirrors 1,2
Dead Silence
One missed Call
Silent hill
The Grudge 1, 2, 3
Truth or Dare
House of Wax
Vizionare placuta happy

| UniKKoL a răspuns:

Filmul MAMA(2013) horror