| Ssiaa_Anni_1997 a întrebat:

Filmul Drag me to hell e foarte horror?
Pentru mine nici saw nu a fost prea horror, deci e un film horror usor sau?

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Pe mine chiar m-a facut sa rad filmul, desi a avut cateva scene destul de bune si sfarsitul chiar m-a surprins, insa, am vazut altele si mai bune.
Spre ex : Insidious, the conjuring, sinister.

| Sn4k3 a răspuns:

Drag me to hell are cateva faze horror, dar nu e cine stie ce. Vizionare placuta!

| MaliciousDeath a răspuns:

Film mai ratat decat asta nu cred ca am mai vazut(din lista celor la care aveam asteptari).E atat de stupid incat devine amuzant la un moment dat.
Daca esti mai sensibila, incearca doar sa nu mananci cand il urmaresti.Multe gingii si voma colorata pe acolo.