| LorenaMădălina89 a întrebat:

Un serial bun stie cineva? Până acum am vazut TVD, TO, 13RW, TW, Riverdale, PLL si primul episod din AHS.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Midnight, Texas,Hemlock Grove,TSC,True Blood,From Dusk Till Dawn: The Series, The Gates, Shadowhunters: The Mortal Instruments, The Magicians, Damien, Stranger Things, The OA, 3%, The 100, Beyond, Ozark 2017, Imposters, StartUp, Clique, Dark, Requiem, Siren,Mr. Mercedes, The End Of The F***ing World, Dark, Finding Carter, Famous In Love etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Famous In Love (O pauză mare a unui elev de la colegiu într-un blockbuster de la Hollywood lasă să navigheze printr-o chimie incontestabilă și să descopere adevărul despre un popstar lipsă)

| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

De la Neflix mi-a placut "The end of the *** world "pe langa cele spuse de tine mai sus, cu toate ca este un mini-serial care e cam scurt si nu se stie daca va aparea sezonul 2, si mai e un serial britanic la care ma uit daca iti plac si serialele in care actiunea se petrece mai in trecut : Poldark.
Am mai vazut un serial care chiar mi-a placut : Emerald city, insa are doar un sezon pentru ca a fost anulat. Si eu sunt in cautare de seriale si am gasit doua, insa nu am vazut nici macar vreun trailer inca : "The Last Kingdom" si "Troy: Fall of a City ".

| Extraterestru2 a răspuns:

"Scream" o să îți placă din ce în ce mai mult

| cosminandrei96 a răspuns:

Stranger things

| ShaniTempo a răspuns:

The100,Teen Wolf, Supernaturals, Vampires Diaries

| NoImage11 a răspuns:

IZombie, Dexter, CSI: Cyber