| FaraNumePls a întrebat:

A văzut cineva primul episod, sezonul 3 din Riverdale? Ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| Anonimaa56 a răspuns:

E super! Nu știu daca l-ai vazut inca, deci nu vr sa-ti dau spoiler! Dar te asigur ca o sa ramai foarte uimita si eu una am plans

| FaraNumePls explică (pentru Anonimaa56):

M am uitat si chiar m -o luat asa cu frisoane cand am văzut ultimile 5 minute din episod laughing

| Anonimaa56 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Exaaact! Si abia astept episodul 2

| Laulaura1334 a răspuns:

Am văzut acum sunt la episodul 2 și îmipare ca acest sezon va fi cel mai bun. Fără spoilers, putin creepy