| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

Un serial/film gen " vine o fata noua in liceeu, iar baiatul cel mai popular se indragosteste de ea..."

Fara : A walk to remember, Remember me, Wild Child, Mean Girls, Easy A, Gossip Girl, Pretty little liars... le-am vazut

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Ceva cam de genul asta :

She's All That
http://www.imdb.com/title/tt0160862/
cu Freddie Prinze jr.

4 răspunsuri:
| Alinw1 a răspuns:

17 again
Bring it on: sunt 5 filme
Step up
Save the last dance

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru Alinw1):

Le-am vazuut toate!:*

| Kamwiiiiiiiii explică:

Am uitat să menționez, vreau ca filmul să fie cu actori tineri gen : Hillary Duff, Vanessa H, Miley Cyrus

| michelia a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Freddie Prinze jr. era tinar acolo big grin, doar juca un licean. Nu cauta doar filme foarte noi, din nici o categorie. Ajungi uneori la saturatie cu aceleasi titluri.
Cel spus de mine nu e o capodopera, dar e un tipar din asta pentru adolescenti.