| Bibiss a întrebat:

Ce serial e mai frumos: Gossip Girls / Pretty little liars?

Răspuns Câştigător
| Chelsea13 a răspuns:

Ambele sunt super! Eu acum ma uit la Pretty Little Liars. In fiecare saptamana astept cu nerabdare urmatorul episod.Te tine mereu in suspans si parca n-ai ` mai vrea sa se termine. Si Gossip Girl este interesant.Mai mult prezinta viata tinerilor. Daca vrei mai multa actiune si suspans iti recomand P.L.L. sper car te-am ajutat:* funda?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ambele sunt frumoase si au farmecul lor! Primul iti arata viata luxoasa a tinerilor din Manhattan - New York si al doilea te tine in suspans cu cele patru fete ale căror clica se destramă după dispariţia lui, Alison - 'regina'lor.Ambele merita vazute!

| BiuL a răspuns:

Gusturile nu se discuta, si mie amandoua imi plac dar totusi cred ca Gossip Girl e locul intai.

| Huehuehuehuehue a răspuns:

Imi plac amandoua, dar Gossip girl locul 1smug