| minraluca a întrebat:

Un serial interesant? Asemanator Pretty Little Liars sau The Vampire Diares.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Gossip Girl
True Blood
Teen Wolf
Blood Ties
Moonlight
Lost Girl
Being Human

4 răspunsuri:
| EleonorM a răspuns:

True Blood e genial!, Gossip Girl si Once Upon a Time merita vazute!

| Alisayer a răspuns:

El barco nu e chiar asemanator cu ce ai scris tu, in schimb o sa-ti placa, sunt sigura.In rolul principal e Mario Casas este si o poveste de dragoste superba in serial. Te pup.

| TravisForest a răspuns:

Ceao. True Blood, Gossip Girl, Switched At Birth, 90210, Arrow, Beauty And The Beast ( 2012), The Lying Game, Supernatural, Private Practice, The O.C.

Vizionare placuta!