| bogdi504 a întrebat:

Un video 3D care sa nu fie pentru. ochelari rosu si albastru.Si fara raspunsuri de gen ia-ti niste ochelari sau tot felul de explicatii doar dati-mi un link cu un video in 3D dar sa nu fie pentru ochelari rosu si albastru -_- dau funda

4 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Nu sunt filme 3d care sa nu folosesti ochelari deoarece omul nu percepe filmul de genu. daca vrei sa vezi 3d de calitate, si ai tv, downloadeaza filme 3d hd de peste 4 gb.

ochelari Samsung 3d merg doar la filmele 3d vazute pe tv

| CoL00SaL a răspuns:

Sincer sa fiu nu poti viziona un film 3D fara ochelari...

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Ca sa iti raspund cat mai simplu. Degeaba ai ochelari 3d de la Samsung daca tu vrei sa te uiti pe monitor la acel video cu ochelarii aia, bineinteles daca nu cumva ai monitorul 3d, sau daca te uiti la acel TV Samsung impreuna cu Ochelarii 3D. Asa doar cu ochelarii nu vei vedea nimic special.

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| bogdi504 explică:

Ba am ochelari dar am de aia de la samnsung -_-