| Changes a întrebat:

Unde aş putea găsi toate melodiile de pe fundalul serialului Supernatural? Serialul ăsta mi se pare că are cea mai bună coloană sonoră.

P.S Ce melodie vă place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.supernatural-fan-wiki.com/page/Supernatural+Music

Am văzut serialul cu un an în urmă. Nu ţin minte toate melodiile, însă mi-au plăcut în mod special :

Alice in Chains - Rooster
AC/DC - Back In Black, Highway To Hell
The Animals - The House of the Rising Sun
Black Sabbath - Paranoid
Kansas - Carry On My Wayward Son

Soundtrack-ul este într-adevar genial. De aceea serialul este unic.
Ţin minte că mă uitam la primul sezon şi Dean s-a certat cu Sam pentru nişte casete cu Metallica. Aştept cu nerăbdare sezonul 8.

| Changes explică (pentru anonim_4396):

Da da ştiu de cearta lor, la fel şi eu.Tu pe ce site te-ai uitat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Changes):

Vplay. Calitate HD şi subtitrare. La ce sezon eşti?

| Changes explică (pentru anonim_4396):

La 3, da mie nu îmi mai merge vplay de vreo săptămână. Acolo mă uitam şi eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Changes):

Încearcă alt browser. Eu mă uit acum la Sherlock pe vplay şi merge. Sezonul 4 din Supernatural este genial. Apare un personaj nou. Sezoanele 5 şi 6 sunt cele mai amuzante.

| Changes explică (pentru anonim_4396):

Nu merge nici cu Mozzila, Chrome, Internet Explorer sau Opera.Eu am net de la RDS şi poate din asta nu merge, nu ştiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Changes):

E ciudat. Mulţi abonaţi RDS s-au văitat de problema asta. Cică asta merge :
http://www.youtube.com/watch?v=GClNxbIUJog

8 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Aici:
http://www.google.ro/......http?/url

apoi iei song cu song si le "lipesti" pe un youtube.
Sau cauti pe Google "Supranatural series SOUNDTRACK".

| Changes explică (pentru Darkmagic):

Mulţumesc,mulţumesc!