| iuta a întrebat:

Unde gasesc curaj catelul cel fricos dublat in romana?

6 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Vezi pe vplay

| LittleMissCupcake a răspuns:

Eu am gasit toate episoadele din Curaj dublate in romana pe You Tube. Doar scrii numele episodului in Romania si gata... Ca de exemplu Curaj, catelul cel fricos - Fred cel groaznic sau Blestemul regelui Ramses sau Masca etc...

| green1apple a răspuns:

Desene Animate Online Net- site. Este si pe CN miercuri, 4 iulie la 18:40, luni 9 iulie la 09:30. Mai este si dupa aia dar nu stiu inca cand.

| green1apple a răspuns:

Acum este pe Cartoon Network in fiecare zi la 21:45.

| JustDeath a răspuns:

Pe CN? :O:O la ce ora?!

| LittleMissCupcake a răspuns (pentru JustDeath):

Este si pe CN in fiecare vineri pe Cartoon Toon Toon la ora 11:35 dimineata.