| Oana_Alina_1995 a întrebat:

Unde gasesc serialul Nimeni nu-I perfect sezonul 3 episodul 37?

9 răspunsuri:
| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Intra pe internet si caută. Mai bine e sa cauti pe calculator ca pe telefon sau tableta nu prea îti da

| Oana_Alina_1995 explică (pentru Bogdan_Mario_1985):

Am cautat tot google-ul.

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns (pentru Oana_Alina_1995):

Poate nu există

| cosminul a răspuns:

Il am eu pe un CD, daca il mai vrei lasa un mesaj si o sa incerc sa ti l trimit big grin

| Dascalu_Grigorie-Alexandru_1997 a răspuns (pentru cosminul):

As dori si mie sa li-l trimiti, te rog

| cosminul a răspuns (pentru Dascalu_Grigorie-Alexandru_1997):

Lasa mi aici un fb ceva sau email sa te contactez zilele urmatoare

| Dascalu_Grigorie-Alexandru_1997 a răspuns (pentru cosminul):

Vladdascalu97@gmail.com

| Gaby_Gaby_1993 a răspuns (pentru cosminul):

Vreau si eu episodul, te rog...
Il mai ai?

| cosminul a răspuns (pentru Gaby_Gaby_1993):

Lasa intr-un mesaj privat daca vrei facebookul tau si o sa ti-l trimit