| anonim_4396 a întrebat:

Unde pe net pot găsi programul minimax in direct? Am văzut unele siteuri dar trebuie instalat nu stiu ce plugin. Ma duc in tabara si vreau sa pot sa vad in direct minimax si/sau Disney in direct pe telefon. E vreo aplicatie? Eu gasesc numai d-alea in care iti cer la randul lor alte aplicatii. sad

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Site-ul mywebtv.info te poate ajuta. Ofera si asistenta despre ceea ce ai nevoie. Fara sopcast nu ai cum sa le vezi. Posturile tv sunt actualizate permanent si e o sursa de incredere, la care apelez de multa vreme.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar sa nu fie virusat.