| xbugs a întrebat:

Vreau sa stiu cum aflu cand am instalat o aplicatie pe telefon (data mai exact) si ce aplicatii am mai instalat chiar daca nu mai sunt in telefonul meu.
Stiu ca magazin play are o optiune de genul dar de acolo daca am sters-o ( din biblioteca respectiva) nu mai apare daca o instalez iar.

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Da, nu e prea greu. Deschizi Google Play->Langa bara de search ai o iconita care iti deschize profilul->Ai o mica lista, si alegi "Aplicatiile si jocurile mele"->Si undeva sus ai 3 optiuni: "Actualizari", "Instalate", si "Biblioteca", iar tu apesi pe "Biblioteca". Si acolo ai toate jocurile/aplicatiile instalate de pe acel cont vreodata. Bafta!

| Shimozukushiki a răspuns (pentru IonutR1):

Am dat pe profil, dar apare doar
,, Gestionează aplicațiile dispozitiviului"

Nu am ce zici tu,, Aplicațiile și jocurile mele"

Iar sus unde zici tu am doar,, Prezentare generală" sau,, Gestionează".

1 răspuns: