| AlexMatei04 a întrebat:

Unde pot citi Naruto Manga Online tradus in română?

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Dar engleza ce are ma? e prea complicata?

| dinaprilie a răspuns:

Sincer nu cred ca s-tradus in limba romana. Engleza?

| Mihail2020 a răspuns:

1 O Manga online, orice manga tradus in alta limba decat cele clasice (Japoneza Oficiala =>Create 100% si International Engleza).
2 Restu care traduc ori sunt site-uri colaborat cu cei care au creaza manga/firmele care publica (procent de 5% international) si cei care traduc gratis/pasiune.
3 Link mai jos unde poti naviga pe site sa citesti Manga respectiva (anime-kage.eu).
Exista myanimeliat dar este in Engleza dar acolo ai toata biblioteca anime (pagina speciala facuta pentru fani), (sa vezi manga pe acel site costa).
https://ak361. anime-kage.eu/ak/manga/naruto-manga

| Eve666 a răspuns:

Pe Anime Kage.Nu este toată. Începe cu partea a 2-a --Naruto Shippuden și nici măcar aceasta de la început. Se prezintă de la Moartea lui Danzo.(ps cred că ești un newbie laughing) Cred -scuze dacă greșesc, iar dacă nu; Bine ai venit! E cu totul o altă lumelaughing) )

| AlexMatei04 explică (pentru Eve666):

Am terminat Naruto Shippuden si voiam sa citesc si Manga...