| MisteryM a întrebat:

Unde pot gasi Pariu cu Viata sez 2 primul episod, daca are cineva voyo cu abonament scietimi va rog.sau unde pot gaasi primul epidod? P. S daca aveti voyo.scietimi pe privat numele si parola, doar sa vad 1 epidod

4 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Primul episod apare luni, 6 februarie happy

| angelRBD a răspuns:

Voyo

| Zizeonaga a răspuns:

Al 2 sez inca nu a aparut dar cind apare il poti viziona pe acest site http://www.filmede10.net/publ/seriale_romanesti/pariu_cu_viata/70

| мαriαnα a răspuns:

Primul episod apare in 6februarie...mai ai ceva rabdare ca eu tot asteptlaughing