| Raisa17382000 a întrebat:

Cand apare primul episod din pariu cu viata sezonul 4, pe voyo? dau funda pentru. raspuns corect.

Răspuns Câştigător
| raresbarbier a răspuns:

Urmatoarea zi dupa difuzarea la tv.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De fiecare data episodul il vezi in avans pe voyo apoi la tv, deci azi trebuia sa apara, intotdeauna asa a fost

| Minimalistul a răspuns:

Pe voyo nu stiu sigur dar presupun ca azi sau maine si din cate stiu azi apare la televizor
sper ca te-am ajutat

| sorin_6068 a răspuns:

Primul episod pe voyo este azi la 21:30 in acelasi timp este si pe tv iar de saptamana viitoare probabil va fi inainte de difuzarea pe tv cum a fost si pana acum

| mendor a răspuns:

13 Martie 2013...Azi...

| Raisa17382000 explică (pentru mendor):

M-ar interesa la ce ora...