| Tudose_Rares_1975 a întrebat:

Unde pot sa urmaresc seria Pokemon cap, coada adica de la sezonul 1 pana la cel mai nou, dublat in romana?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Http://deseneledublate.blogspot.ro/......omana.html
Daca nu e asta, scrie pokemon online dublat in romana pe google si cauta pe site-urile care iti apar.

| Tudose_Rares_1975 explică (pentru Sn4k3):

Mersi,dar vreau gen de la inceput, adica din cate vad turtwig a evoluat in grotle, vreau seria de la inceput cand se trezeste as si intarzie parca.

| Tudose_Rares_1975 explică (pentru Sn4k3):

Mersi,dar vreau seria de la inceput de tot, cand se trezeste as si intarzie, aici vad ca deja turtwig a evoluat in grotle.