| Avocado7 a întrebat:

Unde pot vedea sezonul 1 si sezonul 2 din pariu cu viata(in special sezonul 2)dar un site pe care sa mearga sigur sau chiar sa descarc episoadele......Deci ma puteti ajuta?
Funda cel mai bun raspuns!

9 răspunsuri:
| andy95summer a răspuns:

Voyo poti vedea toate sezoanele cu pariu cu viata, vocea romaniei, romani au talent si multe altele

| Avocado7 explică (pentru andy95summer):

Dar nu vreau sa platesc

| KiDz33N a răspuns:

Voyo.ro! Til recomand deoarece e avantajos, nu costa foarte mult si poti sa vezi orice. Fundita?

| hhuusskkyy a răspuns:

Pai cauta pe google scrie Pariu cu viata sezonul...episodul...si iti merge eu asa ma uit, si imui merge sincer. funda?

| Avocado7 explică (pentru hhuusskkyy):

Am cautat de mi-au iesit creieri si nu merge

| anonim5491 a răspuns (pentru Avocado7):

Afff ..nush cum doamne nu merge pentru ca eu nu ma uit seara la suleyman magnificul si dimineata ma uit pe site-ul asta.la mine merge stai sa mai incerc

| Avocado7 explică (pentru anonim5491):

Ok