| xJustJuss a întrebat:

Urgent! O intrebare rapida. Funda primului rasp!happy. Vreau un film horror cu niste prieteni (baieti si fete) care se duc impreuna la o cabana parasita, intr-o expeditie sau nu stiu.La distractie oricum.Si se imbata se distreaza si cineva incearca sa ii omoare, etc. Scuzatii categoriaa e urgent!

8 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

House of wax happy

| DracusorImpielitat a răspuns:

Seria Wrong Turn. Adica ei ajung la spitale de nebuni etc, da e bascalie rau. Primul e scary, dar celelalte devin din ce in ce mai ridicole si amuzante. Razi de prostia personajelor.

| Dariusuu a răspuns:

Wrong Turn 1.

E ceea ce cauți.

| xJustJuss explică (pentru Dariusuu):

Am vazut totu ce inseamna wrong turn

| Dariusuu a răspuns (pentru xJustJuss):

Atunci vizionează Casa de ceară.

| JustAskingBruh a răspuns:

Pai iti dau eu un link http://www.go4it.ro/......-10337166/ Funda? si daca vrei sa fie tare mai fale si o farsa=))))

| Clouds a răspuns:

Cosmarul de la cabana