| Jiju a întrebat:

URGENT!
Stie cineva un serial bun? De preferat daca personajul principal e o fata de liceu sau ceva de genul, dar daca nu e ok si orice altceva.

8 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Master's Sun.

| Sn4k3 a răspuns:

Suits
Lost
Narcos
Game of Thrones
The Mentalist
Lucifer
Taken
Daca vrei drame de adolescenti, cauta seriale de astea cu vampiri/varcolaci ca sunt destule si toate la fel.

| Tovarasul a răspuns:

Ce vrei tu este o drama siropoasa de 2 bani/ ceva foarte banal spre prost as zice..Iti recomand cu mare caldura Banshee

| littledevil4ever a răspuns:

Famous in love, gossip girl, the vampire diaries, pretty little liars, the secret circle, 13 reasons why, Riverdale.

| MihaiTheBest481 a răspuns:

Iti recomand serialul "Chicago Fire Online", e unul extrem de captivant, il urmaresc si eu de ceva timp, dar sunt si scene care te marcheaza putin, iti zic ca e ceva mai socant in episodul 1, dar nu dau spoilere.

| Delia_Raluca_1990 a răspuns:

Incearca The Vampire Diaries e fain serialul!

| Ionut_Robert_1998_r3sn a răspuns:

Riverdale, Teen Wolf, The Vampire Diaries, Shadowhunters, Stranger Things