| DuDLiNa a întrebat:

Urmariti serialul Pariu cu Viata? Ce alte seriale mai uramriti? funda. xoxo

Răspuns Câştigător
| Bianka a răspuns:

Da.urmaresc!
Mai urmaresc si : Body Of Proof, Grey's Anatomy, House M.D., Once Upon A Time, Desperate Housewives...prea faimosul The Vampire Diaries! O gramada.si imi plac!

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomylove struck,The vampire diaries,Gossip girl,Pretty little liars,The secret circle, 90210, Private Practice, Prison Break

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mă dau în vânt după seriale!
Pa, pa.

| ooLaviii a răspuns:

Da il urmareas.Mai urmaresc Stapana Inimii pe kanalD, Lola,Triumful Dragostei, Sub Cerul In Flacari, Bona mea e un Vampir; Culoarea Fericirii; Gossip Girl; The vampire diaries; Pretty little liars si ma mai uit la filme pe Disney Chanel: Liceul Avalon; Bona mea e un vampir(movie); 16 dorinte; Lemonade mought(e super filmul merita vizionat); StarStruck si cartoonNetwoorCinema Cam atat. Funditssa? Sa nu radeti sunt cam copilaroasa; chiar daca am 14 ani tot ma uit la schooby doohappy

| XtmCamiii a răspuns:

Salll >:d< pai im primul rand pariu cu viata love struck apoi nex top model
-Iubiri secrete
-Iubire interzisa
-Clejanirolling on the floor
si narcisa salbatica thinking da da cam atat thinking
>:d< bye

Răspuns utilizator avertizat
| snowflake a răspuns:

Vampire diaries, desperate housewives, jericho, the invasion-un serial excelent, nu stiu de ce l-au intrerupt, one tree hill -superb, the walking dead, the gates, 24, supernatural -exceptional, the mentalist, fringe.
smileyformee, eu nu am auzit de bona mea e un vampir

| DeeaIngerasha a răspuns:

Da urmaresc Pariu cu Viata. Hmmm alte seriale Iubiri Secrete si atat in rest urmaresc reality show.ri (Pe banii parintilor, Blestemul iubirii, Iubire interzisa, Ochii din umbra...)

Întrebări recente