| CrissuCristina a întrebat:

Voi ce seriale urmariti la TV si pe ce canal?
P.S.Eu urmaresc Pariu cu viata si Iubiri secrete.

Răspuns Câştigător
| Butterfly9 a răspuns:

Buna! Pariu Cu Viata, Iubiri Secrete, Plasa de Stele, Te Pui cu Blondele, Burlacul, Romanii au talent, D-Paparazzi, Can Can TV.

| CrissuCristina explică (pentru Butterfly9):

Si eu la fel, chiar identic.

6 răspunsuri:
| CrysaCrysy a răspuns:

Buna! Eu urmaresc Floricienta pe Kanal D la ora 06:30 dimineata. Mai imi place Romanii au talent pe Pro Tv vinerea la ora 20:30 seara, ma uit si pe Disney Channel, ma mai uit cateodata la Pariu cu viata...

| AndreeaDeea98 a răspuns:

Eu urmaresc Inima nu respecta reguli pe Kanal D.Este lunea si martea la ora 20:00. http://www.kanald.ro/Seriale/Inima-Nu-Respecta-Reguli/

| TheDreamerGirl a răspuns:

Eu urmaresc,, Unutulumaz-Inima nu respecta reguli", film turcesc, pe Kanal D, luni si marti de la 20:00 la 22 si ceva.

| andreeaandre20 a răspuns:

Si mie imi place PARIU CU VIATA fratele meu este Andrei(Dorian Popa)si este impreuna cu Alina Eremia

| CrissuCristina explică (pentru andreeaandre20):

Nu am inteles prea bine, Dorian Popa este fratele tau?