| AnaMariutza a întrebat:

V-a placut: "Romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| KimmyNaNa a răspuns:

Da,a fost extraordinar! love struck Abia astept sezonul 2! love struck

27 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Daaa love struck abia astept sezonul 2. (sper ca la sf.sezonului 2 sa numai iasa atatea discutii despre castigator)

| MasterGoldX a răspuns:

Dap, a fost super. sper ca celalat sezon sa fie la fel sau si mai bun.

| yonutz1 a răspuns:

Dap

| NoNameJunior a răspuns:

Da,foarte mult.Tie?

| Elenaa_4940 a răspuns:

Da

| ღNameღ a răspuns:

Da,dar nu mi-a prea placut de castigator...are un trecut amar.dar nu are vina lui si orice baiat poate canta asa(Adrian Tutu).
Si pe mine ma cheama tot Ana, daca tot ai adus vorba, sa stii ca fratele meu va participa la Romanii au Talent in faza urmatoarehappy, nu pot sa iti spun cine e pentru ca are cont pe TPU. si va afla...numele lui incepe cu E si prenumele cu I.
Restul e secretlaughing!

| king4aday a răspuns:

Nu

| mdany a răspuns:

Asa si asa.

| sorinsam1995 a răspuns:

Da,dar castigatorul nu prea...

| jan33tt a răspuns:

Daa! emisiunea mea preferata. funda?

| andrada a răspuns:

Da love struck
Si ma bucur ca a castigat adrian. de abia astept sa inceapa iar sa ma uit

| Wally26 a răspuns:

Mi-a placut, de abia astept sezonul al II-lea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu l-am vrut castigator pe Valentin Dinu sad

| brandiburu a răspuns:

Nu, pentru ca s-a mers prea mult pe "romanii stiu sa cante". S-a dorit o emisiune care sa cuprinda poate prea multe tipuri de talente si era logic ca nu avea cum sa reuseasca.

De asemenea, sa ai doar un singur premiu... e cam de jena. Au fost multi care chiar daca n-au castigat locul 1, ar fi meritat premii "de consolare".

Ce sa mai zic despre cel care a castigat emisiunea? S-a votat cazul social, nu s-a votat talentul.

| HoneyCocaine a răspuns:

Daa :X

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Bloody7777 a răspuns:

Foarte mult fundita plsbig grin; X

| Uuuuuuu a răspuns:

Da loll cui nu i-a placut? dar dc intrebi? nu ai ce face?

| Cristiann_2359 a răspuns:

Da a fost grozav, nu am ratat nici un episod. Abia astept sezonul viitor care am auzit ca incep preselectiile in august.

| FuNnIeSt a răspuns:

Dap...a fost faina emisiunea la care(cateodata) am ras de ''talentele'' unor persoane din toata tara.Deci in concluzie mi-a placut. Si abia astept urmatorul sezon.
CIAO

| yoyois a răspuns:

Hmmm nu prea

| yoyois a răspuns:

Nu prea

| melek1996 a răspuns:

Daaa! A fost o emisiune supeerrr! Abia astept sa inceapa din nou.

| Emma2804 a răspuns:

Da!
Chiar s-au descoperit talente adevarate!; x

| ZimZa a răspuns:

Da! A inceput sezonul 2

| Maria51_4359 a răspuns:

Da. Foarte mult. Ma bucur ca a castigat Adrian Tutu.big grin Tu ce parere ai?